ستاد عتبات فرهنگیان

 
 • --  
 • درباره ستاد عتبات فرهنگیان :


  مهندس مهدی نیکدل از آغاز به کار طرح جدید سفرهای زیارتی فرهنگیان به عتبات عالیات با همت مدیران آموزش و پرورش و شرکت خدمات مسافرتی زاگرس از شرکت های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان با شرایط  ویژه خبر داد.

  وی ادامه داد: تقارن آغاز سال تحصیلی ٩٧-٩٦ با شور و شعور حسینی(ع) و در امتداد خط سرخ عاشورا و اهداف بلند جمهوری اسلامی، مدیران با تجربه و دلسوز آموزش و پرورش را بر آن داشت تا (ستاد عتبات عالیات) را راه اندازی نماید.

  مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: ستاد عتبات فرهنگیان با هدف فراهم کردن زمینه تشرف خانواده بزرگ آموزش و پرورش به عتبات در قالب گروه های خاص، با خدمات فرهنگی و اجرایی راه اندازی شده است.

  وی مزایای مهم این طرح را، پایین تر بودن هزینه اعزام و تسهیلات بدون بهره از طریق بانک قرض الحسنه رسالت بر شمرد.

  به گفته مهندس نیکدل ستاد عتبات فرهنگیان با ابتکار آموزش و پرورش، موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت خدمات مسافرتی زاگرس از شرکت های تابعه موسسه به عنوان مجری طرح مذکور راه اندازی شده است.

  سید ریاض الدین طباطبایی مدیر عامل شرکت خدمات مسافرتی زاگرس نیز در خصوص جزییات این طرح گفت: این طرح با هدف تسهیل در سفر فرهنگیان طراحی شده است .

  وی افزود ثبت نام فرهنگیان عزیز اعم از شاغل و بازنشسته در سامانه ستاد عتبات فرهنگیان از تاریخ ٩ آبانماه به مدت پانزده روز در وب سایت موکب انجام و در ٢٨ صفر کاروان بندی انجام می شود.

  به گفته وی، نتیجه قرعه کشی از طریق سایت www.mookeb.ir و پیامک به زائرین اصلی و ذخیره اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین فرهنگیان می توانند برای اطلاع از سایر جزییات این طرح و سایر خدمات شرکت زاگرس به وب سایت این شرکت به آدرس www.zagrostravel.ir مراجعه فرمایند.

  وی همچنین تصریح کرد: شروع اعزام ها از اول آذر ماه ١٣٩٦ می باشد. در این دوره اعزام ها فقط از فرودگاه  امام خمینی(ره) تهران و به مقصد نجف اشرف و بالعکس است. این سفر بصورت یک هفته ای که سه شب نجف و چهار شب کربلای معلی در هتل های درجه الف خواهد بود و در صورت مهیا بودن شرایط امنیتی زیارت کاظمین و سامرا نیز انجام خواهد شد.

  شرکت خدمات مسافرتی، جهانگردی و زیارتی زاگرس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان خدمات مسافرتی اعم از بلیط داخلی وخارجی و تورهای داخلی و خارجی را به کارکنان آموزش و پرورش با شرایط و تسهیلات ویژه ارائه می کند .